درباره شرکت مکث صابرین فن ساز

شرکت مُکث صابیر در سال ۱۹۸۱ با هدف تولید و ارائه خدمات ماشین آلات صنایع چوب شامل انواع دستگاه های لبه چسبانPVC ,دستگاه سوراخ زن چوب،دستگاه دورکن،دستگاه CNC تخت و وکیوم ، پانل بُر و منحنی زن تاسیس گردید.

کلیه محصولات این شرکت بخصوص انواع دستگاه لبه چسبان و پانل بر آن در صنایع چوب دنیا سیستمی نو آوری شده و تحت لیسانس هاکی صابیر به ثبت رسیده است. تاکنون نوآوری های سیستمی بسیاری توسط هاکی صابیر معرفی و به صورت انحصاری به ثبت رسیده است.

مکث صابیر با ارتقاء به روز ماشین آلات صنایع چوب و پشتیبانی در زمینه آموزش و خدمات پس از فروش مناسب توانسته نه تنها در کشور ترکیه بلکه در ۴۰ کشور دنیا مورد رضایت و تایید مشتریان قرار گیرد.
شرکت مُکث صابیر تحت همین عنوان در جهت تعدیل در قیمت ها و هر چه بهتر نمودن خدمات و ضمانت محصولات خود در ایران ، پس از تحقیقات فراوان با مشارکت مخترع برتر ایرانی اقدام به تاسیس شرکت دانش بنیانِ مکث صابرین فن ساز نموده و فعالیتهای مستقیم تولید این محصولات را آغاز نموده است.

ماشین آلات ارائه شده در ایران نیط در اداره مالکیت صنعتی به ثبت اختراع رسیده و تولید مینماید .
ما با بهره گیری از پرسنل مجرب وکارآزموده تحصیل کرده و روشهای نوین در تولید و خدمات پس از فروش محصولات به معنای واقعی را به مشتریان عزیز محصولات این شرکت ارایه میدهیم .شعار ما قیمت مناسب،کیفیت بالا،خدمات به معنای واقعی است.

مشتری سرمایه ماست

سخن مدیران 

موفقیت از آن كسانی نیست كه هر گز دچار ناكامی نمی‌شوند بلكه متعلق به آنهایی است كه هرگز از تجدید مبارزه، بیم و هراس ندارند.

موسی محمودی (مدیر عامل), مکث صابرین فن ساز

مشتریان ما